Memleket Partisi Mudanya’da startı verdi

BURSA (İGFA) – Parti binasında yapılan toplantıda konuşan birebir vakitte Mudanya Belediye Meclis Üyesi olan Memleket Partisi Mudanya İlçe Lideri Mehmet Er, 2019 yılında seçildiği Belediye Meclisi’ndeki misyonunu 31 Mart 2024 tarihi itibariyle tamamlayacağını belirterek, tekrar aday olduğunu açıkladı.

MEMLEKET’TEN OY KULLANMAYA DAVET

Görev mühleti boyunca Mudanya’nın çıkarlarını gözeterek vazifesini en düzgün biçimde yaptığına inandığını söz eden Er, basın aracılığıyla bir çok mevzuyu Mudanya gündemine taşıyarak bir çok yanlıştan da geri dönülmesini sağladığını söyledi. “Mudanya bizim memleketimiz. Diğer memleket yok” diyen Er, 31 Mart’ta da Mudanyalıları oylarını kullanmaya davet etti.

Memleket Partisi olarak seçim startını verdiklerini ve hafta başı itibariyle saha da daha faal olacaklarının altını çizen Mudanya Belediye Lider adayı Heybet Arslan, konuşmasına partisinin tüm teşkilatı ve gönüllüler hareketi başta olmak üzere iki devir ilçede belediye başkanlığı yapan Hayri Türkyılmaz’a teşekkür ederek başladı. 1978 Muş doğumlu ve Kafkas ailenin göçmen çocuğu olduğunu belirten Arslan, Konya’da başladığı futbol hayatını Mustafakemalpaşa’da noktaladığını, milletlerarası ticaretin yanı sıra turizm işiyle uğraştığını, 6 yıldır da Güzelyalı’da ikamet ettiğini anlattı.

“MUDANYA İÇİN HAYALLERİMİZ VAR”

“Mudanya’ya aşığım. Mudanya için hayallerimiz var” diyen Heybet Arslan, ülkenin en kıymetli sorununun mutsuz insan biriktirme sorunu olduğunu söz ederek, memnun beşerler profilinin oluşturulmasıyla her işin altında kalkılabileceğini söyledi. Birleştirici ve uzlaştırıcı siyasetlerden yana olduğunu belirten Arslan, amaç projelerinden de kimilerini açıkladı.

‘İstihdam Köprüsü’ projesi ile ilçede işsizlik problemini giderecek atılımlar yapacaklarını anlatan Arslan, ‘Halk Kahvesi’ projesi ile halka açık çay bahçelerini yapacakları söyledi. Mudanya’daki iki adayla ilgili tenkitte de bulunan Arslan, çocukların beslenme çantasının boş olduğu bir yerde bu adayların afiş ve fotoğraflarıyla müsrifliğin had safhada olduğunu belirterek, “Böyle bir müsriflik olamaz. Mudanya halkı asildir. Hiç kimse Mudanya halkının bu türlü gönlüne giremeyecektir. O neden bu müsrifliği halkın vicdanına bırakıyorum” dedi. Mudanya’nın tüm sıkıntılarını bildiklerini ve hazırlıklı olarak alana çıktıklarını tabir eden Arslan, ilçenin bir turizm kenti olarak bu kadar geri kalmasını içine sindiremediğini belirterek, Mudanya için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir